Taktyka gamblingu online i zakładów

Ostatecznym celem gamblingu jest oczywiście wygranie pieniędzy. Odkąd istnieje gambling, ludzie zaczęli wykorzystywać strategie i systemy, aby zwiększyć swoje szanse na to. To jest naprawdę podstawowa ludzka natura. To dość logiczne, że każdy chce zrobić wszystko, co w jego mocy, aby wygrać, ryzykując swoje pieniądze, czy to na przełomie karty, rzutu kostką czy wynikiem wyścigu konnego.

W rezultacie na przestrzeni lat opracowano wiele systemów i taktyk w gamblingu. Niektóre z nich stały się bardzo dobrze znane i obserwowane przez graczy na całym świecie. Ogromna większość nigdy nie znalazła się w domenie publicznej. Dzieje się tak głównie dlatego, że większość z nich nie działa, a ci gracze, którym uda się opracować zwycięskie strategie, mają tendencję do zatrzymywania ich dla siebie. Istnieje jednak kilka znanych sposobów grania w kasynach online.

Korzystaj z nagród i bonusów

Nigdy nie odrzucaj żadnych gier. Zawsze przyjmuj oferty bonusowe, nagrody dla graczy i inne promocje. Nic nie obniża przewagi kasyna bardziej niż darmowe pieniądze, więc nigdy nie graj bez korzystania z karty wrzutowej do maszyny lub bez wprowadzania kodu kuponu.

Wybierz cel zwycięstwa

„Cel zwycięstwa” to termin zarządzania pieniędzmi. Oznacza to, że ustawiasz kwotę, po której kończysz sesję gry. Jeśli osiągniesz cel 500 USD i wygrasz 500 USD, natychmiast przerwiesz grę. Jeśli wygrałeś 499$, dobrze jest grać dalej. Ustawienie celu wygranej pomaga zablokować wygrane.

Ustaw limit strat

„Limit strat” to kolejny termin zarządzania bankrollem i jest przeciwieństwem celu wygranej. Oznacza to, że ustawiasz minimalną kwotę, przy której przestajesz grać. Limity strat sprawiają, że grać nie przechyla się, zapewniając jednocześnie odpowiedzialną grę. Twój limit strat może oznaczać, że skończysz sesję lub zrobisz kilka minut przerwy, zanim wykorzystasz więcej swojego bankrolla.

Unikaj zakładów progresywnych

Wiele przeczytasz o progresywnych systemach zakładów, takich jak Martingale, D’Alembert i Fibonacci. Unikaj progresywnego systemu zakładów, który wymaga większych zakładów po przegranej ręce / obrotach / rolkach. Takie zakłady wygrywają małe kwoty w krótkim okresie, ale ryzykują utratę całego bankrolla, jeśli nie będziesz miał szczęścia.

Składanie w grach pokerowych

Opanowanie sztuki składania jest ważne w grach takich jak Texas Hold’em, Three-Card Poker i Let It Ride. Gracze w pokera są zwykle dzielnymi duszami. To naturalne, że dzwonisz lub podbijasz zakład, ale niektóre z najlepszych rąk, które zagrasz, to te, w których decydujesz się spasować. W grach pokerowych online blefowanie jest marginalne, więc uczenie się, kiedy powinieneś zadzwonić, czy nie, jest kluczowe.

Najlepszym sposobem uzyskania maksymalnej wartości w kasynie jest, naszym zdaniem, po prostu nauczenie się optymalnego sposobu gry w każdą grę. Ten punkt nie dotyczy gier, które są całkowicie losowe, ponieważ tak naprawdę nie ma znaczenia, jak je grasz, ale dotyczy gier, w których decydują Twoje decyzje.

Nie osądzamy żadnyj sposób gry abo ludzi kto i jak grają. Jeśli chcesz tylko wrzucić monety do automatu i liczyć na wygraną, to twoja sprawa. Jeśli chcesz zmaksymalizować ilość pieniędzy, które możesz wygrać grając w pokera lub blackjacka, to również twoja sprawa, ale zachowaj ostrożność aby uniknąć niepotrzebnego ryzyka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *